Posadzki przemysłowe

Jedną z podstawowych naszych działalności jest maszynowe mycie i doczyszczanie posadzek każdego rodzaju. Prace te wykonujemy zarówno w małych pomieszczeniach (biura, kliniki, gabinety lekarskie itp.), jak i dużych powierzchni przemysłowych (hale produkcyjne, magazynowe, itp.) Doczyszczamy posadzki z wieloletnich zabrudzeń, także strukturalnych zabrudzeń produkcyjnych czy po budowie. Do pracy używamy specjalistycznych maszyn, które w połączeniu z profesjonalnie dobraną chemią dają zadziwiające efekty.

Jesteśmy także orędownikami zabezpieczania posadzek przemysłowych poprzez polimeryzację. Polimeryzacja - jest to proces nakładania powłok w celu zabezpieczenia podłóg, posadzek. Proces rozpoczynamy od maszynowego doczyszczenia posadzki w celu usunięcia brudu i pozostałości starej warstwy zabezpieczającej. Następnie na wyschniętą podłogę nakładamy dobrane warstwy polimeru, na koniec przy użyciu polerek wysokoobrotowych utwardzamy warstwę polimerową termicznie, nadając mu jednocześnie połysk.

 

 

 

Zalety polimeryzacji:

Wykonujemy także impregnacje posadzek z kamieni naturalnych, możemy się poszczycić wykonaniem tej usługi w wielu obiektach użyteczności publicznej oraz prywatnych gdzie ze względu na trwałość i estetykę zastosowano posadzkę z kamieni naturalnych. Warto podkreślić że impregnaty do kamieni naturalnych nie zmieniają właściwości wizualnych posadzki co ma duże znaczenie w przypadku obiektów pełniących funkcje reprezentacyjne.