Aktualności

Nawiązanie współpracy z Krotoski-Cichy Sp.J.

Grupa Krotoski – Cichy jest jedną z największych firm dealerskich w Polsce. Powstała w 1987 roku. Jest autoryzowanym dealerem marek Volkswagen Samochody Osobowe, AUDI, SEAT, SKODA, Volkswagen Samochody Użytkowe. W 2014 roku Grupa Krotoski-Cichy pierwszy raz zajęła pierwsze miejsce pod względem sprzedaży nowych samochodów w Polsce na liście największych polskich firm dealerskich TOP 50. Sprzedając 13 369 sztuk nowych samochodów ustanowiła tym samym nowy rekord kraju. W 2015 roku firma powtórzyła sukces i ponownie zajęła pierwsze miejsce, sprzedając 15 702 nowych samochodów. W roku 2016 Grupa zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 20.187 sprzedanych nowych samochodów. Rok 2017 to pierwsze miejsce dla Grupy w dwóch kategoriach: samochody nowe w ilości sprzedanych 22.615 sztuk i samochody używane w ilości sprzedanych 4.046 sztuk. Rok 2018 to przede wszystkim Inauguracja działalności nowego salonu audi należącego do Grupy Krotoski-Cichy zlokalizowanego na poznańskiej Ławicy tuż przy porcie lotniczym. Nasza spółka SARA System miała w tym wydarzeniu swój udział , doczyszczając salon po budowie i przygotowując go do dynamicznej działalności. Miarą zadowolenia naszego klienta było podpisanie umowy na długoterminową obsługę salonu w zakresie utrzymania jego czystości i higieny.

Kolejna hala centrum dystrybucyjnego ROHRE

U naszego wieloletniego klienta firmy Anton Röhr Logistyka Sp. z o. o. wyspecjalizowany zespół dba o bezproblemowy przebieg procesu logistycznego dla mebli skrzyniowych i tapicerowanych wysokiej jakości - od końca taśmy produkcyjnej przez odpowiedni i profesjonalny przeładunek, aż po dostawę do klienta w całej Europie, stosownie do umowy. Dzięki skanowaniu towarów co do sztuki przy wyjściu towarów i lokalizacji samochodów poprzez GPS ta firma logistyczna zapewnia efektywną i przejrzystą logistykę dla produktów meblowych czołowych europejskich producentów mebli. Ponad 50 lat doświadczenia i stały rozwój tej branży powoduje nieustanny wzrost zapotrzebowania na hale magazynowe. Kolejna z nich o powierzchni blisko hektara została oddana do użytku na początku tego roku, a SARA System była odpowiedzialna za właściwe przygotowanie posadzki hali do eksploatacji, wykonując jej polimeryzację.

Chłodnia spółki ANECCOP w Jasinie

Anecoop Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw na rynku Polskim zajmującym się eksportem oraz importem owoców i warzyw. Spółka dostarcza produkty najwyższej jakości, dzięki czemu stała się szanowanym i zaufanym partnerem biznesowym dla większości sieci handlowych działających w naszym kraju. W związku z jej rozwojem spółka ERESCO została generalnym wykonawcą rozbudowy istniejącego budynku, została dobudowana hala chłodni z automatycznym system konfekcji i rozdziału owoców i warzyw. SARA System wykonała neutralizację i impregnację posadzki w całej chłodni, został zastosowany preparat polimerowy S 720 BUZIL.

Centrum tenisowe SOBOTA naszym kolejnym klientem

Jesień to czas, kiedy temperatury na dworze nie zawsze pozwalają na aktywne uprawianie dyscyplin sportowych. Jedną z niewątpliwie coraz bardziej popularnych w naszym kraju jest tenis ziemny. Centrum Tenisowe Sobota  to największy w Wielkopolsce ośrodek sportowo-rekreacyjny, gdzie na 28 kortach miłośnicy tenisa i squash’a mogą realizować swoją pasję niezależnie od pory roku. Bogata oferta Centrum skierowana jest do osób ceniących zdrowy i aktywny tryb życia, a profesjonaliści jak i amatorzy mogą  tu pod okiem wykwalifikowanych trenerów szkolić swoje umiejętności. Na wszystkich Gości czeka również część restauracyjna z daniami kuchni europejskiej oraz strefy wypoczynku: Wellness i Stretching. Pierwsza zapewni każdemu chwilę kojącego relaksu i oczyszczenia, druga pozwoli profesjonalnie przygotować się do gry i rozciągnąć mięśnie po treningu. Jednak jak każdy intensywnie użytkowany obiekt, w tym wypadku korty tenisowe wymagają okresowego, ale bardzo szczegółowego ze względu na nawierzchnię i rodzaj zabrudzeń serwisu porządkowego kortów. Ze względu na małe zapotrzebowanie na rynku nie ma obecnie preparatów dedykowanych do tego rodzaju nawierzchni, stąd SARA System opracowała i wdrożyła  własną technikę rewitalizacji nawierzchni kortów. Jej efekty mogą Państwo ocenić sami odwiedzając Centrum Tenisowe Sobota.

Nowa mieszalnia i magazyn MEBLOPOL-u

Towarzystwo Gospodarcze Meblopol Sp. z o.o. od wielu lat zaopatruje w materiały i środki techniczne największych producentów mebli, fabryki przemysłu drzewnego, a także tysiące zakładów i warsztatów stolarsko-meblarskich w całej Polsce. Dynamiczny rozwój meblarstwa w naszym kraju spowodował konieczność budowy nowych obiektów, mieszalni klejów i magazynu wyrobów gotowych i półproduktów.  Meblopol dysponuje własną grupą profesjonalnych doradców technicznych, posiadających rozległą wiedzę i doświadczenie w aplikacjach przemysłowych oraz wysoko kwalifikowany i liczny zespół handlowców. Nowy obiekt tej wielkopolskiej firmy powstał w strefie przemysłowej w Tarnowie Podgórnym. Ze względu na agresywne oddziaływanie na posadzkę, a także wysokie standardy czystości w mieszalni zostały SARA System  zlecone prace związane z zabezpieczeniem posadzki zarówno w mieszalni jak i  magazynie wyrobów. Posadzki zostały doczyszczone po pracach budowlanych, zneutralizowane oraz zabezpieczone impregnatem poliuretanowym firmy BUZIL.