Aktualności

Przygotowanie do odbioru Parku Handlowego w Pile

W Pile przy ulicy Zygmunta Starego powstało nowe centrum handlowe, którego Generalnym Wykonawcą jest WPIP z Poznania dla którego SARA System była podwykonawcą w zakresie przygotowania obiektu do odbioru. Nasz zakres obejmował ogólne prace porządkowe, mycie przeszkleń oraz zabezpieczenie posadzki podłogowej. Park Handlowy Piła ma blisko 3000 m kw. powierzchni. Powstał w ścisłym centrum miasta, a wśród zlokalizowanych sklepów ma znajdować się m.in. Decathlon i Media Markt.

Zarząd spółki uczestnikiem Konferencji Dzień Dobry Biznes

PKO Bank Polski jest naszym partnerem i dostawcą usług finansowych, a od niedawna jest  także organizatorem cyklu spotkań dla przedsiębiorców – “Dzień Dobry Biznes”, w których poruszane są nurtujące przedsiębiorców tematy. Są to szkolenia dla małych i średnich firm, których celem jest poszerzenie wiedzy i kompetencji w zakresie zarządzania firmą oraz budowania odpowiedzialnego biznesu. Konferencje są także miejscem wymiany doświadczeń i zawarcia interesujących kontaktów biznesowych.

Serwis kortów tenisowych przed Pucharem Polski

Centrum Tenisowe Sobota  to już nasz stały klient. Ze względu na zaplanowany  Puchar Polski juniorów zlecono nam odświeżenie nawierzchni kortów . Ze względu na małe zapotrzebowanie na rynku nie ma obecnie preparatów dedykowanych do tego rodzaju nawierzchni. SARA System opracowała i wdrożyła kilka lat wcześniej  własną technologię rewitalizacji nawierzchni kortów, która w opinii administratora centrum tenisowego daje pozytywne efekty. Roboty te były dla SARA System szczególnie ważne także dlatego, że telewizyjne relacje z zawodów ukazały się w  wybranych stacjach telewizyjnych.

Doczyszczanie posadzek dla BUD-BAU Posadzki

Z przedsiębiorstwem BUD-BAU Posadzki Spółka Jawna Ewa i Mariusz Rusztyk współpracujemy od 5 lat. Początkowo było to tylko akcyjne zmywanie i porządkowanie posadzek. Na chwilę obecną nasz zakres powiększył się już nie tylko o impregnację  wykonywanych przez tę firmę posadzek, ale także doczyszczanie posadzek istniejących i już użytkowanych, które firma ta wykonała wiele lat temu. BUD-BAU  zajmuje się wykonawstwem jastrychów cementowych oraz posadzek przemysłowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm na terenie całego kraju. Na zdjęciu doczyszczanie posadzek w firmie zajmującej się produkcją tekstyliów dla znanej sieci supermarketów w Gnieźnie, które BUD-BAU wykonał w 2017 roku.

Polimeryzacja posadzek w SEVEN Polska

Na zlecenie firmy BUD-BAU, która była wykonawcą posadzki przemysłowej w hurtowni artykułów dziecięcych SEVEN Polska wykonaliśmy prace wykończeniowe w magazynie wysokiego składowania. Przedsiębiorstwo to jest ugruntowanym, posiadającym wieloletnie doświadczenie producentem oraz dystrybutorem dziecięcych artykułów sportowych i samochodowych na licencji Disney. SARA System wykonała doczyszczanie powykonawcze oraz polimeryzację posadzki. Ponieważ posadzka została wykonana z bardzo dobrej mieszanki betonu przemysłowego, a zastosowana posypka mineralna cechowała się ciemniejszym zabarwieniem efekt końcowy mile nas zaskoczył co uchwyciliśmy na zdjęciu dokumentującym wykonywane prace.