Aktualności

Zakup bezdotykowej myjni EHRLE w Swarzędzu

Niemiecka firma EHRLE od wielu lat dostarcza najnowocześniejsze samoobsługowe myjnie bezdotykowe, myjki ciśnieniowe i odkurzacze profesjonalne. W październiku 2019 roku zarząd spółki SARA System podjął decyzję o zakupie myjni samoobsługowej EHRLE zlokalizowanej w Swarzędzu.

Inwestycja jest zbieżna z profilem działalności spółki, a jej celem jest zdywersyfikowanie dochodów firmy. Obecnie po przeprowadzonej rewitalizacji nasza myjnia otrzymała certyfikat jakości EHRLE, a samą myjnię odwiedza około 2 tysięcy klientów miesięcznie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej myjni.

Nowy budynek produkcyjny UTAL

UTAL to światowy lider w produkcji tablic rejestracyjnych, jak również systemowych rozwiązań powiązanych z ich wytwarzaniem i dystrybucją. Na zlecenie naszego klienta firmy DEMOCO przygotowaliśmy do odbioru nową halę produkcyjną wraz z zapleczem biurowym tej firmy . Oferta firmy UTAL obejmuje między innymi: produkcję tablic surowych, zgodnych ze specyfikacjami oraz wytycznymi kraju ich przeznaczenia, produkcję automatycznych linii do wytwarzania tablic surowych oraz automatycznych linii do produkcji tablic gotowych, produkcję urządzeń tłoczących gwarantujących ścisłą kontrolę i bezpieczeństwo procesu personalizacji typu NFC Secure. Nasz zakres obejmował przygotowanie biurowca oraz przeszkleń i posadzek dwu-kondygnacyjnej hali produkcyjnej.

Mycie przeszkleń na wysokości SP w Koziegłowach

Szkoła podstawowa w Koziegłowach jest jedną z największych tego typu placówek w naszym województwie. W szczytowym momencie swojej ponad 30 letniej historii ponad 100 nauczycieli przekazywało wiedzę 1870 uczniom uczęszczającym do 61 oddziałów. SARA System otrzymała zlecenie od Dyrektora placówki na mocy którego doczyściliśmy obustronnie przeszklenia wszędzie tam gdzie nie jest to możliwe do wykonywania przez personel placówki. Prace zostały zakończone tuż przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego. Ze względu na utrudniony dostęp do niektórych miejsc użyliśmy rusztowania aluminiowego będącego na wyposażeniu naszej firmy.

Centrum dystrybucyjne In Post

Na zlecenie naszego klienta firmy WPIP – generalnego wykonawcy obiektów przemysłowych przygotowaliśmy do odbioru centrum logistyczne naszego krajowego operatora logistycznego firmy InPost która powstała w 2006 roku. InPost jest operatorem logistycznym sieci paczkomatów umożliwiających całodobowo samodzielne nadawanie i odbieranie przesyłek, w wybranej przez klienta lokalizacji. Urządzenia zlokalizowane są w bliskim sąsiedztwie osiedli oraz sklepów i czynne są 24/7. W 2019 spółka posiadała ponad 6000 Paczkomatów w całej Polsce.

Kolejna hala DRAMERS w Rabowicach

Na zlecenie naszego klienta firmy WPIP przygotowaliśmy do odbioru kolejną halę produkcyjną swarzędzkiej firmy Dramers S.A. która powstała w 1992 roku jako mała firma rodzinna. Dzięki poszerzającemu się gronu klientów z każdym rokiem firma powiększa swoje rynki zbytu. Skuteczność produktów firmy Dramers S.A. została doceniona również za granicami Polski – w chwili obecnej firma eksportuje do blisko 50 krajów świata. Firma wytwarza również produkty na zlecenie klientów, sygnowane ich markami. Wśród firm które im zaufały znajdują się zarówno międzynarodowe koncerny jak i największe sieci handlowe z całego świata. Jednakże nadal jest firmą ze 100% kapitałem polskim.