Aktualności

Doczyszczanie posadzki epoksydowej KARTON–PAK

Podstawowym profilem działalności zakładu produkcji opakowań  KARTON-PAK S.A. z siedzibą w Nowej Soli jest produkcja opakowań z tektur litych. Opakowania drukowane są w technice offsetowej, wycinane, sklejane i uszlachetniane w zależności od wymagań klientów i technicznych możliwości firmy. Spółka współpracuje z najbardziej rozpoznawalnymi firmami na świecie.  Oferują swoim klientom opakowania drukowane techniką offsetową, wielobarwne, lakierowane i klejone wielopunktowo opakowania z tektur litych, które służą jako opakowania jednostkowe w wielu branżach, takich jak: spożywcza, elektroniczna czy chemia gospodarcza. W procesie druku uwalniają się nieznaczne ilości pigmentów, które osiadają w otoczeniu maszyn drukarskich, a także na posadzce. SARA System w porozumieniu z działem technologicznym naszego partnera firmy BUZIL opracowała skuteczną metodę usuwania pozostałości farb drukarskich w sposób bezpieczny dla żywicy epoksydowej, którą pokryta jest posadzka części produkcyjnej.

Nawiązanie współpracy z Krotoski-Cichy Sp.J.

Grupa Krotoski – Cichy jest jedną z największych firm dealerskich w Polsce. Powstała w 1987 roku. Jest autoryzowanym dealerem marek Volkswagen Samochody Osobowe, AUDI, SEAT, SKODA, Volkswagen Samochody Użytkowe. W 2014 roku Grupa Krotoski-Cichy pierwszy raz zajęła pierwsze miejsce pod względem sprzedaży nowych samochodów w Polsce na liście największych polskich firm dealerskich TOP 50. Sprzedając 13 369 sztuk nowych samochodów ustanowiła tym samym nowy rekord kraju. W 2015 roku firma powtórzyła sukces i ponownie zajęła pierwsze miejsce, sprzedając 15 702 nowych samochodów. W roku 2016 Grupa zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 20.187 sprzedanych nowych samochodów. Rok 2017 to pierwsze miejsce dla Grupy w dwóch kategoriach: samochody nowe w ilości sprzedanych 22.615 sztuk i samochody używane w ilości sprzedanych 4.046 sztuk. Rok 2018 to przede wszystkim Inauguracja działalności nowego salonu audi należącego do Grupy Krotoski-Cichy zlokalizowanego na poznańskiej Ławicy tuż przy porcie lotniczym. Nasza spółka SARA System miała w tym wydarzeniu swój udział , doczyszczając salon po budowie i przygotowując go do dynamicznej działalności. Miarą zadowolenia naszego klienta było podpisanie umowy na długoterminową obsługę salonu w zakresie utrzymania jego czystości i higieny.

Kolejna hala centrum dystrybucyjnego ROHRE

U naszego wieloletniego klienta firmy Anton Röhr Logistyka Sp. z o. o. wyspecjalizowany zespół dba o bezproblemowy przebieg procesu logistycznego dla mebli skrzyniowych i tapicerowanych wysokiej jakości - od końca taśmy produkcyjnej przez odpowiedni i profesjonalny przeładunek, aż po dostawę do klienta w całej Europie, stosownie do umowy. Dzięki skanowaniu towarów co do sztuki przy wyjściu towarów i lokalizacji samochodów poprzez GPS ta firma logistyczna zapewnia efektywną i przejrzystą logistykę dla produktów meblowych czołowych europejskich producentów mebli. Ponad 50 lat doświadczenia i stały rozwój tej branży powoduje nieustanny wzrost zapotrzebowania na hale magazynowe. Kolejna z nich o powierzchni blisko hektara została oddana do użytku na początku tego roku, a SARA System była odpowiedzialna za właściwe przygotowanie posadzki hali do eksploatacji, wykonując jej polimeryzację.

Chłodnia spółki ANECCOP w Jasinie

Anecoop Polska Sp. z o.o. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw na rynku Polskim zajmującym się eksportem oraz importem owoców i warzyw. Spółka dostarcza produkty najwyższej jakości, dzięki czemu stała się szanowanym i zaufanym partnerem biznesowym dla większości sieci handlowych działających w naszym kraju. W związku z jej rozwojem spółka ERESCO została generalnym wykonawcą rozbudowy istniejącego budynku, została dobudowana hala chłodni z automatycznym system konfekcji i rozdziału owoców i warzyw. SARA System wykonała neutralizację i impregnację posadzki w całej chłodni, został zastosowany preparat polimerowy S 720 BUZIL.

Centrum tenisowe SOBOTA naszym kolejnym klientem

Jesień to czas, kiedy temperatury na dworze nie zawsze pozwalają na aktywne uprawianie dyscyplin sportowych. Jedną z niewątpliwie coraz bardziej popularnych w naszym kraju jest tenis ziemny. Centrum Tenisowe Sobota  to największy w Wielkopolsce ośrodek sportowo-rekreacyjny, gdzie na 28 kortach miłośnicy tenisa i squash’a mogą realizować swoją pasję niezależnie od pory roku. Bogata oferta Centrum skierowana jest do osób ceniących zdrowy i aktywny tryb życia, a profesjonaliści jak i amatorzy mogą  tu pod okiem wykwalifikowanych trenerów szkolić swoje umiejętności. Na wszystkich Gości czeka również część restauracyjna z daniami kuchni europejskiej oraz strefy wypoczynku: Wellness i Stretching. Pierwsza zapewni każdemu chwilę kojącego relaksu i oczyszczenia, druga pozwoli profesjonalnie przygotować się do gry i rozciągnąć mięśnie po treningu. Jednak jak każdy intensywnie użytkowany obiekt, w tym wypadku korty tenisowe wymagają okresowego, ale bardzo szczegółowego ze względu na nawierzchnię i rodzaj zabrudzeń serwisu porządkowego kortów. Ze względu na małe zapotrzebowanie na rynku nie ma obecnie preparatów dedykowanych do tego rodzaju nawierzchni, stąd SARA System opracowała i wdrożyła  własną technikę rewitalizacji nawierzchni kortów. Jej efekty mogą Państwo ocenić sami odwiedzając Centrum Tenisowe Sobota.