Aktualności

Wymiana naszej floty CITROENÓW zakończona !

W sierpniu odebraliśmy od naszego dostawcy firmy Zachorscy Salon i serwis Citroena kolejny samochód dostawczy. Tym razem był to Citroen JUMPI. W zestawieniu ze swym poprzednikiem jest masywniejszy i wyposażony w szereg rozwiązań, dzięki którym podniósł się komfort pracy kierowcy, a także oszczędność w zużyciu oleju napędowego. Łącznie w tym roku SARA System zrealizowała zakup 6 pojazdów ciężarowych, dzięki czemu przez kolejne 4-5 lat nie będzie zachodziła konieczność zakupu pojazdów co zaowocuje przeznaczeniem środków na inwestycje w zakup maszyn i urządzeń do utrzymania czystości w zakładach naszych klientów.

Doczyszczanie posadzek Term Maltańskich

W lipcu firma DEMIURG poprosiła Nas o przeprowadzenie audytu technologii utrzymania czystości w największym poznańskim aqua-parku czyli Termach Maltańskich. Przedsiębiorstwo to na zlecenie zarządu tego kompleksu przeprowadziło remont szatni pokrywając posadzki płytkami ryflowanymi – antypoślizgowymi. Niestety firma sprzątająca wybrana w przetargu publicznym nie posiadała wiedzy oraz doświadczenia w pielęgnacji i doczyszczaniu tego rodzaju posadzek, a swoje niedociągnięcia usiłowała przerzucić na wykonawcę remontu. W trakcie audytu przeprowadziliśmy testy środków chemicznych BUZIL oraz maszyn oscylacyjnych dostarczonych przez naszego partnera firmę BHF Polska. Prace rewitalizacyjne trwały 48 godzin po czym posadzkę przekazaliśmy Zarządcy obiektu wraz z Instrukcją pielęgnacji i konserwacji posadzki.

Krzemianowanie posadzek w DeVeris

Firma DeVeris zajmuje się produkcją innowacyjnych oraz funkcjonalnych białek dla żywienia zwierząt hodowlanych oraz domowych. Przy współpracy z naukowcami z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ekspertami krajowymi z dziedziny weterynarii oraz przedstawicielami przemysłu paszowego, DeVeris chce rozwinąć linię produktów, które ograniczą wykorzystanie antybiotyków w hodowli zwierząt oraz, które zwiększą ekologiczność hodowli zwierząt na całym świecie. Klientami DeVeris są firmy paszowe, producenci karmy dla zwierząt domowych oraz hodowcy zwierząt w kraju i za granicą. Generalnym wykonawcą inwestycji było WPIP, od której SARA System otrzymała zlecenie na przygotowanie obiektu do użytkowania oraz firma DeVeris, która zleciła nam zabezpieczenie posadzek impregnatem krzemianowym w całym zakładzie.

ALBATROS uruchamia kolejny magazyn wysokiego składowania

Albatros Aluminium to jeden z pierwszych klientów naszej spółki, ale przede wszystkim producent światowej klasy profili aluminiowych, który oferuje najwyższą precyzję wykonania produktów, pomoc przy projektowaniu, krótkie terminy realizacji zleceń, płynność dostaw oraz bogate doświadczenie. Albatros Aluminium dysponuje nową prasą produkcji włoskiej, przeznaczoną do wałków o rozmiarze 7”. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w procesie produkcji, w tym wykorzystanie innowacyjnej w skali światowej linii technologicznej oraz stopów lean aluminium pozwoliły na uzyskanie przez Albatros Aluminium Sp. z o.o. statusu beneficjenta funduszy unijnych w ramach działania 4.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. SARA System odpowiedzialna jest za zagadnienia związane z recyklingiem odpadów produkcyjnych, czystością posadzek , obsługą terenu zewnętrznego, a także z okresowym czyszczeniem oraz utrzymaniem maszyn i urządzeń.

Oczyszczanie  elewacji dla WPIP

W.P.I.P. jest prywatną, polską firmą rodzinną założoną w 1993 roku w Poznaniu. Jest generalnym wykonawcą inwestycji przemysłowych i biurowych – budowlanych i technologicznych, a także rzetelnym i wiarygodnym partnerem w planowaniu przestrzeni dla rozwoju biznesu. Dysponujemy ogromnym potencjałem w postaci własnej pracowni projektowej, profesjonalnej i wysoce wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, doskonałej organizacji generalnego wykonawstwa oraz wysokiej jakości serwisu przemysłowego. Doświadczenie ze zrealizowanych inwestycji pozwala na przygotowywanie kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań, odpowiadających potrzebom najbardziej wymagających Klientów. Jest to firma wszechstronna – oferującą w jednym miejscu pełen pakiet usług związanych z dostarczeniem gotowego obiektu do prowadzenia różnorodnych, często wymagających spełnienia określonych norm i standardów, działalności. SARA System z tym przedsiębiorstwem budowlanym związana jest już od 10 lat uczestnicząc w większości projektów jako podwykonawca prac porządkowych i wykończeniowych.