Aktualności

Polimeryzacja posadzek w SEVEN Polska

Na zlecenie firmy BUD-BAU, która była wykonawcą posadzki przemysłowej w hurtowni artykułów dziecięcych SEVEN Polska wykonaliśmy prace wykończeniowe w magazynie wysokiego składowania. Przedsiębiorstwo to jest ugruntowanym, posiadającym wieloletnie doświadczenie producentem oraz dystrybutorem dziecięcych artykułów sportowych i samochodowych na licencji Disney. SARA System wykonała doczyszczanie powykonawcze oraz polimeryzację posadzki. Ponieważ posadzka została wykonana z bardzo dobrej mieszanki betonu przemysłowego, a zastosowana posypka mineralna cechowała się ciemniejszym zabarwieniem efekt końcowy mile nas zaskoczył co uchwyciliśmy na zdjęciu dokumentującym wykonywane prace.

Rewitalizacja posadzek w hurtowni spożywczej PHUP Gniezno

PHUP Gniezno Spółka z o.o. Hurtownia Sp., jest kluczowym dystrybutorem w segmencie branży FMCG w zachodniej Polsce. PHUP Gniezno to firma rodzinna powstała dzięki pracy i pasji właścicieli na bazie wieloletniego doświadczenia w handlu artykułami FMCG. Jest silnym i wiarygodnym partnerem wspierającym polski handel, prowadzącym działalność w sektorze hurtowym oraz detalicznym. W związku z intensywnym rozwojem nastąpiła konieczność rozbudowy centrum dystrybucyjnego o halę wysokiego składowania oraz dobudowanie i utworzenie doków do płynnego odbioru i wydawania towarów. SARA System wykonała doczyszczanie, wyrównywanie i zabezpieczenie istniejących posadzek preparatem poliuretanowym, który wzmocnił istniejące posadzki oraz nadał im równomierny połysk.

Zabezpieczanie posadzek w DC THULE

Thule Group z siedzibą w Malmö w Szwecji zatrudnia ponad 2200 osób w ponad 40 zakładach produkcyjnych i biurach sprzedaży rozsianych na całym świecie. Thule to jeden z największych na świecie producentów bagażników na rowery, bagażników sportowych, walizek podróżnych czy toreb na aparaty fotograficzne. Firma jest obecna na 139 rynkach na świecie. W Polsce posiada zakłady w Hucie Szklanej, Wieleniu oraz Pile. Współpraca SARA System z tym przedsiębiorstwem trwa już 8 lat, a zakres naszych robót jest sukcesywnie powiększany. W listopadzie powierzono nam prace związane z impregnacją posadzki rozbudowanego centrum dystrybucyjnego, którego Generalnym Wykonawcą było Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Budowlanej z Poznania.

Serwis linii technologicznej w ALBATROS Aluminimum

Z przedsiębiorstwem ALBATROS Aluminium w Wałczu współpracujemy od 10 lat, początkowo było to tylko utrzymanie czystości biur i pomieszczeń socjalno –sanitarnych. Na chwilę obecną nasz zakres powiększył się o mycie i pielęgnację posadzek, całoroczną obsługę terenów zewnętrznych, a od ubiegłego roku o prace z zakresu tzw. miękkiego utrzymania ruchu czyli proste prace serwisowe. Począwszy od 2018 roku SARA System wykonuje cyklicznie roboty z zakresu serwisu pieca do wyżarzania profili aluminiowych, automatycznych stołów odkładania i konfekcji czy prasy do wytłaczania profili albuminowych. Wraz ze wzrostem i rozwojem naszego klienta inwestujemy w nowe technologie, które mają usprawnić prace naszych pracowników, tak by optymalnie dobrać obsadę co skutkuje długofalową współpracą.

Nowy zakład PHYTOPHARM KLĘKA

Wrzesień rozpoczęliśmy od zaplanowania zakresu robót niezbędnych do uruchomienia produkcji w nowym ultra nowoczesnym zakładzie wytwarzania leków przedsiębiorstwa PHYTOPHARM KLĘKA. Zarówno z WPIP, które jest Generalnym Wykonawcą tej inwestycji, jak i samym inwestorem współpracujemy od 10 lat, stąd współpraca z kierownictwem budowy od początku była wzorowa. Pozwoliło Nam to w optymalnym terminie wykonać zaplanowane dla naszej spółki prace. W zakres SARA System weszło uporządkowanie ogólne terenu budowy, zabezpieczanie posadzek oraz mycie i dezynfekcja ścian oraz sufitów, a po zakończeniu prac wewnątrz odpylanie stropu technicznego i infrastruktury. Do odpylania i dezynfekcji urządzeń oraz reaktorów użyliśmy specjalistycznych preparatów z serii BUDENAT NANO koncernu BUZIL.