Aktualności

Początek współpracy z Van Hagen

Van Hagen działa na rynku wystawienniczym od 2001 roku, będąc odpowiedzialnym za cały proces tworzenia stoiska, od jego początku do samego końca. Firma oferuje swoim klientom: przygotowanie projektu, produkcję elementów we własnej stolarni, montaż i demontaż stoisk na terenach wystawowych, zarządzanie projektem podczas realizacji, wsparcie techniczne podczas trwania targów, a także wynajem sprzętu multimedialnego i AV. W związku z intensywnym rozwojem firma przeniosła się do nowej siedziby wybudowanej na terenie strefy przemysłowej w Niepruszewie koło Buku, w której oprócz części biurowej znajduje się także hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 2400 metrów kwadratowych. Właściciele firmy dużą wagę przykładają do estetyki i porządku stąd też usługi, które oferuje SARA System idealnie wpasowują się w te standardy. Pierwszą realizacją było zabezpieczenie posadzki hali produkcyjnej preparatem polimerowym, którego zadaniem będzie ograniczenie pylenia posadzki oraz uproszczenie jej pielęgnacji do regularnego odpylania. Po wykonaniu zlecenia dostosowaliśmy technologię serwisu posadzki do bieżących warunków, rekomendowaliśmy maszyny, a także preparaty chemiczne do jej pielęgnacji. Właściciele firmy dobrze ocenili nasze zaangażowanie i fachową wiedzę, a także chęć pomocy w kwestiach związanych z utrzymaniem czystości obiektu, czemu dali wyraz zlecając Nam kolejne prace.

Rewitalizacja posadzki w Phytopharm Klęka S.A.

Na zlecenie spółki Phytopharm Klęka S.A. z siedzibą w Klęce, która jest częścią międzynarodowego koncernu Europlant Group wykonaliśmy doczyszczenie i zabezpieczenie posadzki magazynu wyrobów gotowych i półproduktów. Nasza praca polegała na usunięciu pozostałości po poprzednich warstwach zabezpieczających, środkach pielęgnacyjnych i zabrudzeniach około-produkcyjnych, a następnie neutralizacji posadzki i jej nasyceniu preparatem polimerowym z serii produktowej Corridor firmy BUZIL. Domeną działania Europlant Group jest produkcja i dystrybucja leków roślinnych wyłącznie w kanale aptecznym. Spółka aktywność koncentruje na rynkach zbytu Europy Środkowej i Wschodniej, przede wszystkim w Rosji, Polsce, Czechach oraz na Ukrainie. Podstawą jej działalności jest produkcja i dystrybucja innowacyjnych leków i innych produktów prozdrowotnych pochodzenia roślinnego. Dostarczają klientom produkty roślinne służące profilaktyce i terapii, wytwarzane z najwyższej jakości substancji aktywnych o udowodnionej skuteczności i sprawdzonym bezpieczeństwie stosowania, o doskonałych walorach organoleptycznych, przeznaczonych do sprzedaży aptecznej. Po wykonaniu zlecenia poinformowaliśmy klienta o sposobie pielęgnacji posadzki , przekazując osobom odpowiedzialnym Instrukcję Użytkowania i Pielęgnacji, której jesteśmy autorem.

Kolejny Massey Ferguson w naszej flocie

W związku z rozszerzaniem działalności spółki o kolejne zadania z zakresu Utrzymania Ruchu, niezbędnym stał się zakup kolejnego ciągnika. Jako, że użytkujemy już kilka modeli tej marki, a obsługa serwisowa i bezawaryjność ciągnika była głównym czynnikiem wyboru, nasz wybór padł na właśnie wprowadzany na rynek model Massey Ferguson 5612 o mocy 120 KM, którego dealerem jest firma Korbanek z Tarnowa Podgórnego. Twarde i przygotowane do ciężkich prac: nowe ciągniki Massey Ferguson serii 5600 są uniwersalne i umożliwiają wykonanie nawet najcięższych prac w każdym przedsiębiorstwie. Te wielozadaniowe i nowoczesne ciągniki spełniają wszystkie stawiane im wymagania. Nowe modele oferują więcej dostępnej mocy, od 85 KM do 130 KM. To co wyróżnia nowe ciągniki MF 5600 to nowoczesny design oraz najlepsze "geny" z wcześniej produkowanych ciągników serii 5400. Nowa kabina zastosowana w ciągnikach tej serii jest jeszcze bardziej komfortowa i przestronna. Jak zawsze po zakupie nasi operatorzy brali udział w całodniowym szkoleniu z obsługi ciągnika, które prowadzili wykwalifikowani technicy z firmy Korbanek.

SARA System w firmie BROMargo

Na zlecenie firmy z sektora rolniczego wykonaliśmy doczyszczanie i zabezpieczenie preparatem poliuretanowym posadzki hali konfekcji jaj spożywczych . Właściciele przedsiębiorstwa mieli problemy z utrzymaniem w czystości posadzki hali konfekcji jaj, ich selekcji oraz pakowania dla klienta końcowego, a głównym powodem tych trudności była otwarta i szorstka struktura posadzki. Doczyszczenie było niezmiernie czasochłonne, ze względu na istniejącą w hali linię technologiczną, która uniemożliwiała użycie w bezpośredniej jej bliskości maszyn czyszczących, ze względu na niebezpieczeństwo jej rozkalibrowania. Po wykonaniu neutralizacji, zaaplikowaliśmy preparat poliuretanowy, który posadzkę zagruntował zamykając pory i wyrównał jej powierzchnię. Jak zawsze przy tego typu pracach, przekazaliśmy użytkownikowi Instrukcję pielęgnacji posadzki. Firma BroMargo Sp. z o.o. wyrosła z solidnej tradycji farmerskiej. Firmę w latach 70-tych założyli przyjaciele z ławy szkolnej: Panowie Marek Stachowiak i Michał Schweiger. W ciągu 35 lat rozwoju przedsiębiorstwo z firmy specjalizującej się w prowadzeniu stad reprodukcyjnych, przekształciło się w nowoczesny zakład posiadający: dwa zakłady wylęgu drobiu , własne fermy odchowowe , własne fermy rodzicielskie oraz specjalistyczną flotę do transportu jaj wylęgowych oraz piskląt.

Rewitalizacja podłóg olejowanych w PAC

Dla naszego klienta spółki PAC z siedzibą w Śremie wykonaliśmy doczyszczanie i okresowe olejowanie podłogi drewnianej wykonanej z drewna dębowego. Podłogi z drewna olejowanego są podłogami wykonanymi z obrobionego drewna litego, nasączonego olejem naturalnym (lnianym, sojowym lub słonecznikowym) często z dodatkiem żywic. Najczęściej wykorzystywanymi gatunkami drewna krajowego są dąb, jesion, buk, orzech, klon, modrzew czy brzoza. Podłogi drewniane są coraz częściej stosowane przez projektantów, gdyż właściwe pielęgnowane łączą trwałość z estetyką. W siedzibie firmy Polish Assembly Centre podłoga drewniana została zaprojektowana, jako jeden z trzech materiałów wiodących po szkle i betonie. Uzyskano w ten sposób niepowtarzalne wnętrze, które zachwyca wszystkich odwiedzających fabrykę po raz pierwszy. Nasza praca polegała na usunięciu silnych zabrudzeń, które nie są usuwane w trakcie codziennej pielęgnacji, a także ponownym zaaplikowaniu oleju firmy BONA.