Aktualności

Doczyszczanie i zabezpieczanie posadzki dla IVT

Ostatnim zleceniem w 2019 roku było doczyszczanie i zabezpieczenie posadzki magazynu dla zlokalizowanej w Wysogotowie firmy IVT. IVT produkuje akcesoria uzupełniające do pokryć dachowych. Spółka powstała przed 20 laty w Holzwickede koło Dortmundu na terenie Niemiec.

Firma oferuje szeroki wybór produktów przeznaczonych do dachów spadzistych i płaskich, a także akcesoria od montażu i mocowań do dachów i ścian. Nasze zlecenie obejmowało doczyszczenie posadzki magazynu wysokiego składowania oraz jego zabezpieczenie preparatem S 720 BASIC.

SARA System sponsorem kobiecej koszykówki

W listopadzie zarząd spółki podjął decyzję o współpracy z klubem sportowym AZS AJP Polska Strefa Inwestycji Enea Gorzów Wielkopolski. Uczestnictwo w tym projekcie jest pionierskim posunięciem w historii spółki gdyż jak dotąd spółka nie sponsorowała działalności sportowej. Efekty tej współpracy będziemy mogli ocenić po zakończeniu obecnego sezonu rozgrywek 2019/2020 – na razie cieszymy się z promocji umacniania wizerunku spółki gdyż mecze tej Ligi są retransmitowane przez czołowe kanały sportowe w naszym kraju.

Zakup bezdotykowej myjni EHRLE w Swarzędzu

Niemiecka firma EHRLE od wielu lat dostarcza najnowocześniejsze samoobsługowe myjnie bezdotykowe, myjki ciśnieniowe i odkurzacze profesjonalne. W październiku 2019 roku zarząd spółki SARA System podjął decyzję o zakupie myjni samoobsługowej EHRLE zlokalizowanej w Swarzędzu.

Inwestycja jest zbieżna z profilem działalności spółki, a jej celem jest zdywersyfikowanie dochodów firmy. Obecnie po przeprowadzonej rewitalizacji nasza myjnia otrzymała certyfikat jakości EHRLE, a samą myjnię odwiedza około 2 tysięcy klientów miesięcznie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej myjni.

Nowy budynek produkcyjny UTAL

UTAL to światowy lider w produkcji tablic rejestracyjnych, jak również systemowych rozwiązań powiązanych z ich wytwarzaniem i dystrybucją. Na zlecenie naszego klienta firmy DEMOCO przygotowaliśmy do odbioru nową halę produkcyjną wraz z zapleczem biurowym tej firmy . Oferta firmy UTAL obejmuje między innymi: produkcję tablic surowych, zgodnych ze specyfikacjami oraz wytycznymi kraju ich przeznaczenia, produkcję automatycznych linii do wytwarzania tablic surowych oraz automatycznych linii do produkcji tablic gotowych, produkcję urządzeń tłoczących gwarantujących ścisłą kontrolę i bezpieczeństwo procesu personalizacji typu NFC Secure. Nasz zakres obejmował przygotowanie biurowca oraz przeszkleń i posadzek dwu-kondygnacyjnej hali produkcyjnej.

Mycie przeszkleń na wysokości SP w Koziegłowach

Szkoła podstawowa w Koziegłowach jest jedną z największych tego typu placówek w naszym województwie. W szczytowym momencie swojej ponad 30 letniej historii ponad 100 nauczycieli przekazywało wiedzę 1870 uczniom uczęszczającym do 61 oddziałów. SARA System otrzymała zlecenie od Dyrektora placówki na mocy którego doczyściliśmy obustronnie przeszklenia wszędzie tam gdzie nie jest to możliwe do wykonywania przez personel placówki. Prace zostały zakończone tuż przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego. Ze względu na utrudniony dostęp do niektórych miejsc użyliśmy rusztowania aluminiowego będącego na wyposażeniu naszej firmy.