Aktualności

Kolejna hala DRAMERS w Rabowicach

Na zlecenie naszego klienta firmy WPIP przygotowaliśmy do odbioru kolejną halę produkcyjną swarzędzkiej firmy Dramers S.A. która powstała w 1992 roku jako mała firma rodzinna. Dzięki poszerzającemu się gronu klientów z każdym rokiem firma powiększa swoje rynki zbytu. Skuteczność produktów firmy Dramers S.A. została doceniona również za granicami Polski – w chwili obecnej firma eksportuje do blisko 50 krajów świata. Firma wytwarza również produkty na zlecenie klientów, sygnowane ich markami. Wśród firm które im zaufały znajdują się zarówno międzynarodowe koncerny jak i największe sieci handlowe z całego świata. Jednakże nadal jest firmą ze 100% kapitałem polskim.

Przygotowanie do odbioru Parku Handlowego w Pile

W Pile przy ulicy Zygmunta Starego powstało nowe centrum handlowe, którego Generalnym Wykonawcą jest WPIP z Poznania dla którego SARA System była podwykonawcą w zakresie przygotowania obiektu do odbioru. Nasz zakres obejmował ogólne prace porządkowe, mycie przeszkleń oraz zabezpieczenie posadzki podłogowej. Park Handlowy Piła ma blisko 3000 m kw. powierzchni. Powstał w ścisłym centrum miasta, a wśród zlokalizowanych sklepów ma znajdować się m.in. Decathlon i Media Markt.

Zarząd spółki uczestnikiem Konferencji Dzień Dobry Biznes

PKO Bank Polski jest naszym partnerem i dostawcą usług finansowych, a od niedawna jest  także organizatorem cyklu spotkań dla przedsiębiorców – “Dzień Dobry Biznes”, w których poruszane są nurtujące przedsiębiorców tematy. Są to szkolenia dla małych i średnich firm, których celem jest poszerzenie wiedzy i kompetencji w zakresie zarządzania firmą oraz budowania odpowiedzialnego biznesu. Konferencje są także miejscem wymiany doświadczeń i zawarcia interesujących kontaktów biznesowych.

Serwis kortów tenisowych przed Pucharem Polski

Centrum Tenisowe Sobota  to już nasz stały klient. Ze względu na zaplanowany  Puchar Polski juniorów zlecono nam odświeżenie nawierzchni kortów . Ze względu na małe zapotrzebowanie na rynku nie ma obecnie preparatów dedykowanych do tego rodzaju nawierzchni. SARA System opracowała i wdrożyła kilka lat wcześniej  własną technologię rewitalizacji nawierzchni kortów, która w opinii administratora centrum tenisowego daje pozytywne efekty. Roboty te były dla SARA System szczególnie ważne także dlatego, że telewizyjne relacje z zawodów ukazały się w  wybranych stacjach telewizyjnych.

Doczyszczanie posadzek dla BUD-BAU Posadzki

Z przedsiębiorstwem BUD-BAU Posadzki Spółka Jawna Ewa i Mariusz Rusztyk współpracujemy od 5 lat. Początkowo było to tylko akcyjne zmywanie i porządkowanie posadzek. Na chwilę obecną nasz zakres powiększył się już nie tylko o impregnację  wykonywanych przez tę firmę posadzek, ale także doczyszczanie posadzek istniejących i już użytkowanych, które firma ta wykonała wiele lat temu. BUD-BAU  zajmuje się wykonawstwem jastrychów cementowych oraz posadzek przemysłowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm na terenie całego kraju. Na zdjęciu doczyszczanie posadzek w firmie zajmującej się produkcją tekstyliów dla znanej sieci supermarketów w Gnieźnie, które BUD-BAU wykonał w 2017 roku.